> Estambul Travel ante el Covid-19 <

Frente al Covid-19, Estambul Travel es una garantía para realizar sus viajes por Turquía ya que al ser Tours Privados, usted y sus acompañantes no estarán en contacto con otros turistas. Nuestro servicio les protegerá de los riesgos, porque todos los traslados se realizan en minivan Deluxe privada que son higienizadas, con chófer privado y contarán con gel hidroalcohólico y mascarillas. Su guía privado estará a su disposición durante su viaje, incluso los Hoteles y restaurantes que elegimos son pequeños boutique de alta calidad para asegurar que tienen una buena atención, segura y con pocas personas. Reducimos el riesgo casi un 80% frente al turismo normal en Turquía, aunque el virus en el país casi está por terminar y con cifras bajas.

Información / Contacto

Hotel Grand Hyatt

Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’ne yakınlığı ile, İstanbul şehir merkezinde yer alan 5 yıldızlı Grand Hyatt Istanbul oteli, muhteşem manzaraya ve tasarıma sahip 360 misafir odası ve süit ile hizmet sunmaktadır. Otel harika konumuyla Ayasofya, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı’nın bulunduğu Tarihi Yarımada’ya da birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Kapalıçarşı'da alışveriş yaptıktan sonra antik Bizans surlarını keşfedebilir, Gaia Fitness Merkezi & Spa'da yenileyici bir idman, rahatlatıcı masaj veya otantik hamam keyfi ile kendinizi şımartabilirsiniz. Misafirliğiniz boyunca Açık havuzda yüzün, aydınlatmalı tenis kortlarında bir maç yapın ve bahçeye açılan restoranımızda açık havada yemek yemenin keyfini çıkarın. Otelimizde bulunan restoranlarda yiyeceğiniz bir yemek veya kokteyl ile akşamınızı sonlandırabilir veya İstanbul'un nefes kesici manzarası, eşsiz lezzetlerini keşfettikten sonra kolaylıkla Grand Hyatt Istanbul'a geri dönebilirsiniz. Ücretsiz Wi-Fi, WhatsApp misafir servisi ve PressReader gibi bir çok hizmetten yararlanmayı unutmayın.

Harita, Ulaşım ve Yol Tarifi

İstanbul şehir merkezinde bulunan Grand Hyatt oteli, Atatürk havalimanına 22km, Sabiha Gökçen havalimanına ise 44km sürüş mesafesindedir. Taksim metro istasyonu aracılığıyla şehirdeki tüm metro ağına ulaşım sağlanabilmektedir.

Hoteles Estambul

Nuevo Estambul

TESTIMONIOS

Como Agencia de Viajes, estamos dedicados a brindarle un servicio excepcional de principio a fin. Eche un vistazo a lo que dicen nuestros viajeros sobre nuestros servicios a continuación.

TESTIMONIOS

Como Agencia de Viajes, estamos dedicados a brindarle un servicio excepcional de principio a fin. Eche un vistazo a lo que dicen nuestros viajeros sobre nuestros servicios a continuación.


Browse…

Nuestra Agencia de Viajes

Nuevo Estambul Travel

www.estambultravel.com